Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Gdansk - Vinnitsa

07:00 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
08:50 Grudziadz Aut. Nádr., ul. Dworcowa 42
10:10 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
11:10 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
12:00 Kutno Łąkoszyńska 166, v blízkosti obchod "Biedronka"
13:40 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
14:50 Piotrkow Trybunalski Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
17:30 Kielce ul. Czarnowska 12
18:45 Opatow ul. Henryka Sienkiewicza, 19
19:20 Sandomierz Ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
20:10 Stalowa Wola Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
20:35 Nisko Plac Wolności
21:50 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
23:05 Medyka Celnice (PL)
01:10 Shehyni celnice (UA-PL)
02:25 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
02:55 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:05 Zolochiv Aut. Nádr., ul.Brodivska 2
05:15 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
06:05 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
06:20 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
07:45 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
08:40 Letychiv Aut. Nádr., ul.50-ricca Zovtnja 1
09:45 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
Dopravce: Lux-reisen
Zavazadla: 1ks.do 30kg(170cm)-zdarma, dalsi 10%
Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Slevy: 15% Skupina 6 osob
20% Ditě od 3-7 let
50% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Gdansk - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací