Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Chernivtsi - Jelenia Góra

18:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
20:30 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
22:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
23:30 Rohatin Aut. Nádr., ul.Galycka 8
01:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:35 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
03:50 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
04:25 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
07:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
08:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
10:10 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
11:50 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
13:50 Jelenia Gora Dw. PKS, ul. Obrońców Pokoju 1B
Dopravce: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Zavazadla: Ruční zavazadlo 5 kg 60×40×20 sm, zavazadlo do 30 kg každe dalši 15kg 5 EUR
Doplňující informace: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price

Všechny linky Chernivtsi - Jelenia Gora

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací