Podle času
Podle ceny

Linka Gdynia - Kharkiv

Odjezdy: denně
22:50 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
23:50 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Maja 12
01:05 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
02:25 Ostroda Dw. PKS Słowackiego 14
05:00 Plonsk Dworzec PKS
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
12:15 Dorohusk CLO POL-UKR
13:40 Yagodyn celnice (UA-PL)
16:25 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
17:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
20:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
22:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
05:20 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
08:35 Kharkiv "McDonalds" (ul. Połtawa Way, 57)
Dopravce: Stecik T.V.
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Gdynia - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací