Podle času
Podle ceny

Linka Gdynia - Kharkiv

22:50 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
23:30 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Maja 12
01:05 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
02:05 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
03:15 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
04:30 Plock Aut. Nádr., ul. Dworcowa 46
08:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
13:15 Dorohusk celnice (POL-UKR)
14:50 Yagodyn celnice (UA-PL)
17:25 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
18:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
23:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
05:20 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
08:35 Kharkiv "McDonalds" (ul. Połtawa Way 57)
Dopravce: Stecik T.V.
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Gdynia - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací