Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 388/4 Chernivtsi - Praha

09:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
11:00 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
12:25 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
13:15 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
14:05 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
14:45 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
16:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
21:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
00:30 Krakow parking, ul.Bosackiej
02:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
05:00 Ostrava Aut. Nádr.
05:30 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
08:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
Dopravce: Rega & R s.r.o.
Slevy: 10% Student
10% Důchodce
20% Ditě od 10-15 let
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Chernivtsi - Brno

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací