Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Kryvoi Rog (11:00) (1-2)

Odjezdy: 18 Pro, 19 Pro, 25 Pro, 26 Pro, 1 Led, 2 Led, 8 Led, 9 Led, 15 Led, 16 Led
11:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia 2
11:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
11:20 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
11:30 Kiev Metro Charkivska
11:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
12:00 Boryspil Sil'po market
14:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
14:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
16:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
18:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kiev - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací