Podle času
Podle ceny

Linka Kryvoi Rog - Kiev (08:00) (7)

Odjezdy: 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro, 31 Pro, 7 Led, 14 Led, 21 Led
08:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
10:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
11:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
12:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
14:00 Boryspil Sil'po market
14:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
14:40 Kiev Metro Charkivska
14:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
15:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
15:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací