Podle času
Podle ceny

Linka Kryvyi Rih - Kyiv (08:00) (7)

Odjezdy: 25 Lis, 2 Pro, 9 Pro, 16 Pro, 23 Pro, 30 Pro, 6 Led, 13 Led, 20 Led, 27 Led
08:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
10:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
11:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
12:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
14:00 Boryspil Sil'po market
14:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
14:40 Kiev Stanice metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bazhana, 36
14:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
15:00 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
15:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací