Podle času
Podle ceny

Linka Kryvyi Rih - Kyiv (14:00) (7)

Odjezdy: 30 Zář, 7 Říj, 14 Říj, 21 Říj, 28 Říj, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Pro
14:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
16:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
17:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
18:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
20:00 Boryspil Sil'po market
20:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
20:40 Kiev Stanice metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bazhana, 36
20:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
21:00 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
21:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací