Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Kryvoi Rog (23:00) (5)

Odjezdy: 20 Říj, 27 Říj, 3 Lis, 10 Lis, 17 Lis, 24 Lis, 1 Pro, 8 Pro, 15 Pro, 22 Pro
23:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia 2
23:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
23:20 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
23:30 Kiev Metro Charkivska
23:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
23:59 Boryspil Sil'po market
02:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
02:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
04:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
06:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kiev - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací