Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kryvoi Rog - Kiev (19:00) (3-6)

19:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
21:00 Kirovohrad Bus Station "Rybak"
22:30 Smila Aut. Zastavka "Na Pushke"
23:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
01:00 Boryspil Sil'po market
01:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
01:40 Kiev Metro Charkivska
01:50 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
02:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
02:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací