Podle času
Podle ceny

Linka Kryvyi Rih - Kyiv (20:00) (1-2)

Odjezdy: 30 Července, 31 Července, 6 Srp, 7 Srp, 13 Srp, 14 Srp, 20 Srp, 21 Srp, 27 Srp, 28 Srp
20:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
22:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
23:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
23:59 Cherkasy Epicentr or Samolet
02:00 Boryspil Sil'po market
02:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
02:40 Kiev Metro Charkivska
02:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
03:00 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
03:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací