Podle času
Podle ceny

Linka Kryvoi Rog - Kiev (20:00) (3-6)

Odjezdy: 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 1 Lis, 2 Lis
20:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
22:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
23:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
23:59 Cherkasy Epicentr or Samolet
02:00 Boryspil Sil'po market
02:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
02:40 Kiev Metro Charkivska
02:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
03:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
03:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací