Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Kryvoi Rog (18:00) (6)

Odjezdy: 21 Říj, 28 Říj, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Pro, 9 Pro, 16 Pro, 23 Pro
18:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia 2
18:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
18:20 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
18:30 Kiev Metro Charkivska
18:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
19:00 Boryspil Sil'po market
21:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
21:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
23:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
01:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kiev - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací