Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Kryvoi Rog (21:00) (3-4)

Odjezdy: 18 Říj, 19 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 1 Lis, 2 Lis, 8 Lis, 9 Lis, 15 Lis, 16 Lis
21:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia 2
21:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
21:20 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
21:30 Kiev Metro Charkivska
21:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
22:00 Boryspil Sil'po market
23:59 Cherkasy Epicentr or Samolet
00:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
02:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
04:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kiev - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací