Podle času
Podle ceny

Linka Kyiv - Kryvyi Rih (16:00) (7)

Odjezdy: 27 Kvě, 3 Června, 10 Června, 17 Června, 24 Června, 1 Července, 8 Července, 15 Července, 22 Července, 29 Července
16:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia 2
16:15 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
16:20 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
16:30 Kiev Metro Charkivska
16:45 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
17:00 Boryspil Sil'po market
19:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
19:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
21:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
23:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kiev - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací