Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv - Szczecin

Odjezdy: 22 Července, 24 Července, 27 Července, 29 Července, 1 Srp, 3 Srp, 6 Srp, 8 Srp, 11 Srp, 13 Srp
23:00 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
01:15 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
08:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
17:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
17:20 Dorohusk celnice (PL-UA)
18:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:35 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:25 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
02:45 Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
04:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
06:45 Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
08:20 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
09:50 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Kharkiv - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací