Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin - Uman

Odjezdy: 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 3 Říj, 4 Říj, 5 Říj
06:30 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
10:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
12:00 Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
14:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
17:30 Katowice ul. Piotra Skargi 6
19:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:20 Korczowa celnice (PL-UA)
02:20 Krakovets celnice (UA-PL)
03:50 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
07:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:05 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
08:20 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
09:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Leon Pol Trans/EWHD
Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-5 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Szczecin - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací