Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin - Uman

Odjezdy: 16 Pro, 17 Pro, 3 Led, 4 Led, 5 Led, 9 Led, 10 Led, 11 Led, 12 Led, 13 Led
06:30 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
10:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
14:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
17:30 Katowice ul. Piotra Skargi 6
19:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:20 Korczowa celnice (PL-UA)
02:20 Krakovets celnice (UA-PL)
03:50 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
07:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:05 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
08:20 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
09:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Leon Pol Trans/EWHD
Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-5 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Szczecin - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací