• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Uman - Szczecin

Odjezdy: 28 Bře, 30 Bře, 1 Dub, 3 Dub, 5 Dub, 7 Dub, 9 Dub, 11 Dub, 13 Dub, 15 Dub
10:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
12:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
13:20 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
13:40 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
15:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
18:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
21:00 Krakovets celnice (UA-PL)
21:00 Korczowa celnice (PL-UA)
01:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:00 Katowice ul. Piotra Skargi 6
05:00 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
06:30 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
08:00 Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
09:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
13:10 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Dopravce: Leon Pol Trans/EWHD
Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-5 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Vinnytsia - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací