• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Zielona Góra

Prykarpatskyy Express/Agat
Odjezdy: 28 Úno, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 10 Bře, 11 Bře, 12 Bře, 14 Bře, 17 Bře
  1. 14:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  2. 15:00Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  3. 16:00Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  4. 17:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  5. 18:20Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  6. 19:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  7. 22:00Shehyni celnice (UA-PL)
  8. 22:10Medyka celnice (PL-UA)
  9. 00:30Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  10. 03:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 04:40Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  12. 05:20Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  13. 06:10Olawa Čerpací stanice
  14. 06:40Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  15. 08:10Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  16. 09:40Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  17. 09:50Polkowice Čerpací stanice "ORLEN", po silnici 0
  18. 10:10Nowe Miasteczko Čerpací stanice "BP", 1A Bytomska road
  19. 10:30Nowa Sol Čerpací stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego 100a
  20. 10:40Lubin železniční stanice
  21. 12:00Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  • Dopravce: Prykarpatskyy Express/Agat
  • Doplňující informace: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price
  • Zavazadla: 2 ks. do 40kg (100x50x30) - zdarma, za každou další zavazadla je cena stanovena dopravcem
  • Slevy: 10% Mládež 13-26 let
    10% Důchodce od 60 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací