• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Kamenets-Podilskiy

Mega Trans/EWHD
Odjezdy: 24 Lis, 27 Lis, 1 Pro, 4 Pro, 8 Pro, 11 Pro, 15 Pro, 18 Pro, 25 Pro, 29 Pro
  1. 18:30Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 20:00Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  3. 22:00Katowice ul. Piotra Skargi 6
  4. 23:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 04:10Korczowa celnice (PL-UA)
  6. 05:55Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 07:20Lviv Vlak. Nádr., pl. Dvorcova, 1
  8. 09:45Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  9. 10:25Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
  10. 11:30Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
  11. 12:15Borschiv Aut. Nádr., ul. Y.Kondryi 13
  12. 13:45Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  • Dopravce: Mega Trans/EWHD
  • Zavazadla: 1 sáček (60x40x20) - zdarma, každá další 10PLN
  • Slevy: 10% Studenti do 22 let (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    50% Ditě od 0-6 let
    99% Děti 0-6 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací