• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Warszawa

Openline
Odjezdy: 16 Říj, 18 Říj, 20 Říj, 22 Říj, 24 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 3 Lis
  1. 11:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 12:15Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 13:50Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  4. 14:30Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
  5. 15:35Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  6. 17:45Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  7. 20:25Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  8. 22:25Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  9. 00:35Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  10. 03:30Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  11. 05:20Rava Ruska celnice (UA-PL)
  12. 05:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  13. 07:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  14. 10:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  • Dopravce: Openline
  • Doplňující informace: Extra baggage is accepted for transportation only if there is free space in the luggage compartment of the bus and for a fee.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80), ruční zavazadla(45х35х20) 7 kg-zdarma, každe dalši 10% od ceny jizdenky

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací