Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 278/2 Liberec-Ivano - Frankivsk (17:30)

  1. 17:30Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
  2. 18:20Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
  3. 20:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  4. 22:30Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  5. 00:30Bratislava Aut. Nádr., Mlynske Nivy
  6. 02:50Žilina Aut. Nádr.
  7. 04:40Poprad Aut. Nádr., ul. Jiřího Wolkera 466
  8. 05:40Prešov Aut. Nádr.
  9. 06:10Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
  10. 07:10Michalovce Aut. Nádr.
  11. 09:00Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
  12. 10:00Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 14
  13. 12:00Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  14. 15:00Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
  15. 15:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  16. 17:00Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  17. 17:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  • Dopravce: D.M.D. Group
  • Doplňující informace: Animals are not allowed to be transported. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. do 25 kg + příruční zavazadla do 5 kg - zdarma. Každá další zavazadla - 10% z ceny jízdenky. Nadměrná zavazadla lze přepravovat se souhlasem dopravci. Náklady na dopravu stanoví dopravce při nástupu do autobusu nebo dohodou.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací