• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Karlsruhe - Koln - Moskva

Odjezdy: 24 Bře, 31 Bře, 2 Dub, 7 Dub, 9 Dub, 14 Dub, 16 Dub, 21 Dub, 23 Dub, 28 Dub
06:00 Köln airport Flughafen ZOB
07:00 Düsseldorf Hbf., ul. Worringer 107
08:30 Dortmund ZOB bei Hbf
10:00 Osnabruck Fernbushaltestelle
11:40 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
13:00 Tostedt Bremer Straße 36
14:15 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
17:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
18:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:10 Magdeburg ZOB am Hbf
21:30 Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
11:30 Brest Aut. Nádr.,  ul. Mickevica 35
14:00 Baranovichy Aut. Nádr., ul. Frolenkova
16:15 Minsk Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
18:20 Babruysk ul. Puskina 151
19:50 Zhlobin Aut. Nádr., ul.Urickogo
21:30 Gomel Aut. Nádr., ul.Kurcatova 1
08:00 Moskva Aut. Nádr. "VDNH", ul. Kosmonavtov 2a
Dopravce: VISIT TOUR
Zavazadla: 2ks.do 25kg(60х50х25)-zdarma, každe dalši od 10 EUR
Doplňující informace: Only russian and belarusian citizens are allowed to carry. Carriage of animals is not possible.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Invalida
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 5-12 let
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Düsseldorf - Moskva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací