DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Karlsruhe - Koln - Moskva

VISIT TOUR
Odjezdy: 19 Dub, 21 Dub, 26 Dub, 28 Dub, 3 Kvě, 5 Kvě, 10 Kvě, 12 Kvě, 17 Kvě, 19 Kvě
  1. 06:00Köln airport Flughafen ZOB
  2. 07:00Düsseldorf Hbf., ul. Worringer 107
  3. 08:30Dortmund ZOB bei Hbf
  4. 10:00Osnabruck Fernbushaltestelle
  5. 11:40Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
  6. 13:00Tostedt Bremer Straße 36
  7. 14:15Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
  8. 17:00Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
  9. 18:00Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  10. 19:10Magdeburg ZOB am Hbf
  11. 21:30Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
  12. 11:30Brest Aut. Nádr., ul. Ordzhonykydze, 12
  13. 14:00Baranovichy Aut. Nádr., ul. Frolenkova
  14. 16:15Minsk Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
  15. 18:20Babruysk ul. Puskina 151
  16. 19:50Zhlobin Aut. Nádr., ul.Urickogo
  17. 21:30Gomel Aut. Nádr., ul.Kurcatova 1
  18. 08:00Moskva Aut. Nádr., "Novoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
  • Dopravce: VISIT TOUR
  • Doplňující informace: Only russian and belarusian citizens are allowed to carry. Carriage of animals is not possible.
  • Zavazadla: 2ks.do 25kg(60х50х25)-zdarma, každe dalši od 10 EUR
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    10% Invalida
    10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    20% Ditě od 5-12 let
    50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací