Podle času
Podle ceny

Linka Slupsk - Kherson (1,3,4,5,7)

Odjezdy: 24 Června, 25 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června, 1 Července, 2 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července
05:00 Slupsk Aut. Nádr. - Stanowiska Międzynarodowe
07:30 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
08:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
10:20 Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapatskogo 33
11:40 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
12:40 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
13:45 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
15:05 Kutno Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 14
16:20 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
19:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
19:35 Piaseczno Aut. Nádr., ul.Okulickego 4
23:50 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
01:15 Hrebenne celnice (PL-UA)
02:45 Rava Ruska celnice (UA-PL)
04:00 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
06:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
13:05 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
15:00 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
15:50 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
16:25 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
18:00 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
19:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Slupsk - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací