DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poltava - Szczecin

Terletskiy/Leon Pol Trans
Odjezdy: 2 Dub, 3 Dub, 4 Dub, 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub, 11 Dub
  1. 10:00Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  2. 12:00Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  3. 14:40Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 17:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 19:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 21:10Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  7. 23:00Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  8. 00:20Ustyluh celnice (UA/PL)
  9. 00:50Zosin celnice (PL/UA)
  10. 03:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 07:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  12. 11:10Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  13. 15:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Terletskiy/Leon Pol Trans
  • Doplňující informace: Permit the carriage of cats and dogs in the presence of all documents (in season - the information necessary to specify), bicycles - in disassambled state. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 10% z ceny jízdenky

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací