Podle času
Podle ceny

Linka S02 Ukraine - Poland – Geneve (Super Promocja)

08:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
09:30 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
10:45 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
11:35 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
12:15 Kielce plac Niepodłegłości náměstí u Vlak. Nádr.
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
17:30 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
18:00 Opole parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois
19:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
21:00 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
21:45 Boleslawiec Čerpací stanice "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
22:30 Jędrzychowice Čerpací stanice Shell, ul. Jedrzychowice 98b
04:00 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
05:00 Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
06:00 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
07:00 Karlsruhe Hintern Hauptbahnhof parking przy Schwarzwaldstr.
08:30 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
09:30 Basel Meret Openheim Str. obok Media Markt
10:30 Zürich Carparkplatz am Shilquai
12:00 Bern Bus parking " Schutzenmatte", Hbf
12:30 Fribourg Place St. Leonard
13:30 Lausanne Parking du Vélodrome
14:30 Genéve Gare Routiére Place Dorciére
Dopravce: Agat/Mykolayivske ATP-14627/Prykarpatskyy Express/Volodymeretstransservis/FOP Melnyk/Mądeltrans
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed

Všechny linky Lublin - Genéve

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací