Podle času
Podle ceny

Linka N/A/S/W Ukraine - Poland - Milano

08:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
09:30 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
10:45 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
11:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
12:15 Kielce plac Niepodłegłości náměstí u Vlak. Nádr.
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
17:00 Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Stacja paliw ORLEN, ul. Stawowa 58
20:30 Brno Aut. Nádr., ul.Benešova, opposite the Grand Hotel
23:00 Sankt Pölten Zatoka przyst. Mariazellerstr. 180 na prze. Bahnhof
00:30 Linz
02:30 Salzburg P+R Süd
05:00 München Aut. Nádr., "Hackerbrücke"
06:00 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
07:00 Lindau Autobusová zastávka naproti Lindaupark, Bregenzer Str. 52
07:20 Bregenz Busbf. / Hbf. stanowisko C
08:30 Sankt Gallen Lagerstrasse
09:30 Winterthur Przystanek przy Parkhaus ARCH
10:15 Zürich Carparkplatz am Shilquai
11:00 Luzern Parking Bus Inselipark
13:15 Bellinzona Parking autobusowy obok hotelu Union
13:45 Lugano FFS PTE. Tresa
14:20 Como Vlak. NAdr., San Giovanni
15:15 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
Dopravce: Agat/Mykolayivske ATP-14627/Prykarpatskyy Express/Volodymeretstransservis/Mądeltrans
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Ditě od 6-12 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Lublin - Milano

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací