Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 19 Poland-Italy (1)

09:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
10:15 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
10:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
11:10 Lezajsk dworzec PKP
11:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
11:15 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
11:30 Nowa Sarzyna dworzec PKP
11:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
11:50 Nisko Plac Wolności
11:55 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
12:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
12:10 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
12:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
12:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
12:20 Kolbuszowa dworzec PKP
12:30 Przeworsk Dworzec PKS
12:40 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
12:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
12:50 Gorlice ul. Bardiowska 4
13:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
13:05 Tarnobrzeg Aut. Nádr. st.2, ul. A. Mickiewicza
13:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
13:20 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:20 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
13:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
13:50 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
13:50 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
14:15 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
14:25 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
14:45 Kielce Dworzec PKS
14:45 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
15:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
15:05 Mszana Dolna Dworzec PKS
15:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:30 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Wadowice Dworzec autobusowy
15:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
15:45 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
15:50 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
15:55 Andrychow Dworzec autobusowy
16:00 Szczekociny Dworzec PKS
16:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
16:15 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
16:20 Kety Dworzec autobusowy
16:45 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
16:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
17:00 Tarnowskie Gory dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
17:00 Zory Dworzec PKS
17:15 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
17:30 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
17:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
17:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
17:45 Zabrze Pl. Warszawski
18:30 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
19:15 Wodzislaw Slaski Stacja benzynowa przy rondzie /MC DONALDS
22:20 Brno ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum'
00:15 Wien Stadion Center, Olympiaplatz 2
02:15 Graz Bus Station near Train Station
04:00 Celje stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
04:30 Ljubljana Dworzec autobusowy st. 8
07:10 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
07:10 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
08:00 Vicenza Dworzec kolejowy
09:30 Verona Aut. Zastavka, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
10:30 Brescia Dworzec autobusowy, st. 22-23
10:45 Modena Aut. Nádr., Via Glauco Gottardi
11:30 Bergamo Aut. Nádr., Pullma-Piazza Marconi
11:45 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
12:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
13:00 Cesena Dw.Kolejowy Via Europa
13:15 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
13:45 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
14:00 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
14:05 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
14:15 Fano Autogril Foglia
14:45 Montepulciano Autogril Montepulciano
15:15 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
15:30 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
15:35 Orte Dálnice
16:05 Civitanova Marche Benzinka Esso Via Silvio Pellico 46
16:20 Porto San Giorgio Parkoviště, Via Santa Vittoria 5
16:30 Savona Vlak. Nádr., Piazza Aldo Moro
16:35 San Benedetto del Tronto Dálnice vedle hotelu TRUCK ONE Via San Giovanni Scaffa
16:50 Roma Autostazione Tiburtina
16:55 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
17:35 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
17:40 Taggia Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
17:40 Sanremo Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
17:45 Frosinone Vlak. Nádr. Piazza A. Kambo 2
18:20 Monaco Autogril La Scoperta
18:30 Cassino Dálnice
18:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
18:40 Nice Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE
19:00 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
19:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
19:20 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
19:30 Caserta Aut. Nádr.-Piazza Garibaldi
19:30 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
20:05 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
20:10 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
20:45 Pompei Piazza Mercato
20:45 Cerignola Aut. Nádr., ul. Via dei Mandorli, naproti čerpací stanice Tamoil
21:15 Salerno Piazza Concordia
21:45 Battipaglia Parking vedle Villa Comunale/Bar Consis/
21:50 Bari Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro
22:45 Taranto dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta
23:35 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
23:55 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 1ks.do 25kg-zdarma, každý další 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
10% Skupina 10 osob
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Zamosc - Lecce

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací