Podle času
Podle ceny

Linka 19 Poland-Italy (1)

Odjezdy: 18 Říj, 21 Říj, 23 Říj, 25 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 8 Lis
09:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
10:15 Sanok Aut. Nádr., ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
10:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
11:10 Lezajsk Vlak. Nádr.
11:10 Janow Lubelski Aut. Nádr.
11:15 Krosno Aut. Nádr., ul. Naftowa
11:30 Nowa Sarzyna Vlak. Nádr.
11:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
11:50 Nisko Plac Wolności
11:55 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
12:00 Pulawy POLSKI EXPRESS - autobusová zastávka u autobusové stanice
12:10 Jaroslaw Aut. Nádr., ul. Pruchnicka st. 1
12:15 Stalowa Wola Aut. Nádr.
12:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
12:20 Kolbuszowa Vlak. Nádr.
12:30 Przeworsk Aut. Nádr.
12:40 Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
12:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
12:50 Gorlice ul. Bardiowska 4
13:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
13:05 Tarnobrzeg Aut. Nádr., st.2, ul. A. Mickiewicza
13:15 Starachowice Aut. Nádr., zachodni
13:20 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:20 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
13:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
13:50 Nowy Sacz Dw. PKS
13:50 Ropczyce Aut. Nádr., ul. Zielona 1
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
14:15 Debica Aut. Nádr., ul. Głowackiego st. 6
14:25 Limanowa Aut. Nádr., st. nr 1 BT LimaTur
14:45 Kielce Aut. Nádr.
14:45 Sucha Beskidzka Aut. Nádr., st. nr 3
15:00 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
15:05 Mszana Dolna Aut. Nádr.
15:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:30 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Wadowice Aut. Nádr.
15:40 Myslenice Aut. Nádr., ul. Słoneczna
15:45 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
15:50 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
15:55 Andrychow Aut. Nádr.
16:00 Szczekociny Aut. Nádr.
16:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:15 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
16:20 Kety Aut. Nádr.
16:45 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
16:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
17:00 Tarnowskie Gory Aut. Nádr., st. nr 2, ul. Pokoju
17:00 Zory Aut. Nádr.
17:15 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
17:30 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
17:30 Rybnik Aut. Nádr., ul. Budowlanych 6 stan. 1
17:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
17:45 Zabrze Pl. Warszawski
18:30 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
19:15 Wodzislaw Slaski Stacja benzynowa przy rondzie /MC DONALDS
22:20 Brno ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum'
00:15 Wien Stadion Center, Olympiaplatz 2
04:00 Celje Benzinka LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
04:30 Ljubljana Aut. Nádr., st. 8
07:10 Mestre Vlaková stanice, hotel Plaza via stazione 36
07:10 Venezia Vlaková stanice, hotel Plaza via stazione 36
08:00 Vicenza Vlak. Nádr.
09:30 Verona Aut. Zastavka, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
10:30 Brescia Aut. Nádr., st. 22-23
10:45 Modena Aut. Nádr., Via Glauco Gottardi
11:30 Bergamo Aut. Nádr., Pullma-Piazza Marconi
11:45 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
12:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
13:00 Cesena Vlak.Nadr., Via Europa
13:15 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
13:45 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
14:00 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
14:05 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
15:15 Ancona Vlak.Nadr., Piazza Rosetti
15:30 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
16:05 Civitanova Marche Čerpací stanice Esso, Via Silvio Pellico 46
16:20 Porto San Giorgio Parkoviště, Via Santa Vittoria 5
16:30 Savona Vlak. Nádr., Piazza Aldo Moro
16:35 San Benedetto del Tronto Dálnice vedle hotelu TRUCK ONE Via San Giovanni Scaffa
16:50 Roma Autostazione Tiburtina
16:55 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
17:35 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
17:40 Taggia Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
17:40 Sanremo Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
17:45 Frosinone Vlak. Nádr. Piazza A. Kambo 2
18:20 Monaco Autogril La Scoperta
18:30 Cassino Dálnice
18:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
18:40 Nice Avenue Thiers, Gare de Nice Ville
19:00 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
19:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
19:20 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
19:30 Caserta Aut. Nádr., Piazza Garibaldi
19:30 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
20:05 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
20:10 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
20:45 Pompei Piazza Mercato
20:45 Cerignola Aut. Nádr., ul. Via dei Mandorli, naproti čerpací stanice Tamoil
21:15 Salerno Piazza Concordia
21:45 Battipaglia Parking vedle Villa Comunale/Bar Consis/
21:50 Bari Vlaková stanice, Piazza Aldo Moro
22:45 Taranto Vlaková stanice, Vialle Duca d'Aosta
23:35 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
23:55 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 1ks.do 25kg-zdarma, každý další 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
10% Skupina 10 osob
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Zamosc - Lecce

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací