Podle času
Podle ceny

Linka 01HH Germany - Poland

Odjezdy: 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj
13:30 Groningen Central Station
14:30 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
15:45 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
16:00 Cloppenburg ZOB
16:30 Bremerhaven Bismarckstr./Fruhlingstr.,P+R Parkplatz,przy HBF
16:30 Kiel ZOB
17:00 Flensburg Hauptbahnhof
17:15 Neumunster ZOB
17:30 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
17:30 Schleswig ZOB
18:40 Tostedt Kaufhaus BADE
18:40 Lubeck Haltestelle Beim Retteich 12
20:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
00:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
03:30 Olszyna Stacja BP - Olszyna
04:30 Boleslawiec Aut. Nádr.
05:00 Szprotawa Parking przy Poczcie
05:15 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa
05:30 Nowa Sol Aut. Nádr., ul. Zjednoczenia 1
05:30 Jawor Vlak. Nádr.
05:50 Lubin Aut. Nádr.
05:50 Strzegom Aut. Nádr., ul. Dworcowa
06:00 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
06:10 Polkowice Aut. Nádr., ul. Młyńska, st. nr 2
06:10 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
06:15 Jelenia Gora ul. Teatralna
06:15 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:35 Glogow Vlak. Nádr.
06:35 Swidnica Aut. Nádr., ul. Spacerowa, st. 2
06:40 Olawa Aut. Nádr., peron międzynarodowy
07:05 Wschowa Vlak. Nádr.
07:10 Brzeg Aut. Nádr.
07:20 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
07:25 Leszno Vlak. Nádr.
07:30 Olesnica Zatoka przy Carrefour Expres, ul. Rzemieślnicza
07:35 Grodkow Aut. Nádr.
07:50 Zabkowice Slaskie Vlak. Nádr.
08:00 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
08:00 Nysa Aut. Nádr., stanowisko 11
08:05 Sycow Aut. Nádr., ul. Kolejowa 1
08:15 Przywory przystanek PKS
08:20 Izbicko Autobusová zastávka
08:30 Klodzko Aut. Nádr.
08:30 Prudnik Aut. Nádr., stanowisko 4
08:30 Sieradz Aut. nádr., ul. Jana Pawła II 20
08:35 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
08:35 Kepno Aut. Nádr., stan. 1, ul Broniewskiego
08:35 Krapkowice Aut. Nádr.
08:40 Zloty Stok Aut. Nádr.
08:40 Ozimek Aut. Nádr.
08:50 Toszek Autobusová zastávka, ul. Tarnogórska
09:00 Pyskowice Aut. Nádr., Rynek
09:00 Paczkow Aut. Nádr.
09:00 Glogowek Aut. Nádr.
09:00 Kluczbork Aut. Nádr.
09:00 Dobrodzien ul. Solna
09:05 Ostrzeszow Aut. Nádr., pl. Sienkiewicza
09:15 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
09:20 Kedzierzyn-Kozle Aut. Nádr., ul. 24 kwietnia, stan. 4
09:30 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
09:30 Gorzow Slaski Przystanek ul. Wojska Polskiego
09:30 Lubliniec Aut. Nádr.
09:30 Zabrze Pl. Warszawski
09:35 Ostrow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 16
09:40 Praszka Przystanek pl. Grunwaldzki
09:55 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:00 Rybnik Aut. Nádr., ul. Budowlanych 6 stan. 1
10:00 Wielun Aut. Nádr.
10:00 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
10:00 Tarnowskie Gory Aut. Nádr., st. nr 2, ul. Pokoju
10:10 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
10:15 Raciborz Aut. Nádr.
10:20 Kalisz Nowy Aut. Nádr., stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
10:20 Zory Aut. Nádr.
10:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
10:30 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
10:40 Zloczew Przystanek PKS, ul. Szeroka
10:45 Skoczow Aut. Nádr.
10:45 Rydultowy Aut. Nádr., ul. Traugutta
10:50 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
10:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
10:55 Pszow Aut. Nádr., ul. Traugutta
11:00 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:10 Wodzislaw Slaski Aut. Nádr., ul. Targowa
11:15 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
11:25 Kety Aut. Nádr.
11:30 Zdunska Wola Aut. Nádr., ul. Juliusza
11:30 Szczekociny Aut. Nádr.
11:45 Jastrzebie-Zdroj Aut. Nádr., ul. Arki Bożka
11:45 Radomsko Aut. Nádr.
11:45 Andrychow Aut. Nádr.
11:50 Myslenice Aut. Nádr., ul. Słoneczna
12:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
12:10 Wadowice Aut. Nádr.
12:10 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
12:15 Cieszyn parking ul. Hajduka przy dawnym PKS
12:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:25 Mszana Dolna Aut. Nádr.
12:30 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
12:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
12:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
12:55 Sucha Beskidzka Aut. Nádr., st. nr 3
13:00 Kielce Aut. Nádr.
13:00 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
13:05 Limanowa Aut. Nádr., st. nr 1 BT LimaTur
13:40 Nowy Sacz Dw. PKS
13:45 Debica Aut. Nádr., ul. Głowackiego st. 6
14:00 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:00 Ropczyce Aut. Nádr., ul. Zielona 1
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
14:10 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:30 Starachowice Aut. Nádr., zachodni
14:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
14:40 Gorlice ul. Bardiowska 4
14:45 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:45 Tarnobrzeg parking obok dworca PKS
15:05 Sandomierz parking przed dworcem PKP
15:10 Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
15:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
15:15 Przeworsk Aut. Nádr.
15:20 Kolbuszowa Vlak. Nádr.
15:30 Jaroslaw Aut. Nádr., ul. Pruchnicka st. 1
15:35 Stalowa Wola Aut. Nádr.
15:35 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
15:45 Pulawy POLSKI EXPRESS - autobusová zastávka u autobusové stanice
15:50 Nisko Plac Wolności
16:00 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
16:10 Nowa Sarzyna Vlak. Nádr.
16:15 Krosno Aut. Nádr., ul. Naftowa
16:30 Janow Lubelski Aut. Nádr.
16:30 Lezajsk Vlak. Nádr.
17:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
17:15 Sanok Aut. Nádr., ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
17:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 10 EUR
Slevy: 2% Invalida
10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Groningen - Zamosc

Popularne kursy z Zamosc

Popularne kursy do Zamosc

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací