• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Chernivtsi - Szczecin

Odjezdy: 3 Dub, 8 Dub, 13 Dub, 18 Dub, 23 Dub, 28 Dub, 1 Kvě, 2 Kvě, 3 Kvě, 4 Kvě
11:10 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
16:30 Uhryniv (Lvivska obl.) celnice (UA-PL)
16:50 Dolhobychuv celnice (PL-UA)
19:55 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:25 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
02:45 Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
04:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
06:45 Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
08:20 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
09:50 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Dopravce: Boreichuk M.I.
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Skupina 10 osob
25% Invalida
25% Ditě od 5-12 let
99% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Ternopil - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací