• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Kharkiv

Odjezdy: 28 Srp, 7 Zář, 12 Zář, 17 Zář, 22 Zář, 27 Zář, 2 Říj, 7 Říj, 12 Říj, 17 Říj
21:50 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
22:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
01:05 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
02:05 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
03:15 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
05:05 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
08:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
13:15 Dorohusk celnice (PL-UA)
14:40 Yagodyn celnice (UA-PL)
17:25 Lutsk Benzinová stanice BRSM, ul.Konjakina 24а
18:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
23:45 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
05:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
07:50 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
Dopravce: Boreychuk M.I.
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: The arrival time may be delayed from 2 till 12 hours or more because of the queues on border.

Všechny linky Gdynia - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací