DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Kharkiv

Boreychuk M.I.
Odjezdy: 3 Kvě, 8 Kvě, 13 Kvě, 18 Kvě, 23 Kvě, 28 Kvě, 1 Června, 2 Června, 3 Června, 4 Června
  1. 21:50Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  2. 22:30Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  3. 01:05Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  4. 02:05Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
  5. 03:15Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  6. 05:05Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  7. 08:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  8. 11:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  9. 13:15Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 14:40Yagodyn celnice (UA-PL)
  11. 17:25Lutsk Benzinová stanice BRSM, ul.Konjakina 24а
  12. 18:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  13. 21:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  14. 23:45Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 05:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  16. 07:50Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  • Dopravce: Boreychuk M.I.
  • Doplňující informace: The arrival time may be delayed from 2 till 12 hours or more because of the queues on border. The ticket must be in printed form
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    25% Ditě od 5-12 let
    99% Děti 0-4 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací