Podle času
Podle ceny

Linka 18 Poland-Italy

Odjezdy: 25 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 8 Lis, 11 Lis, 13 Lis, 15 Lis
04:30 Suwalki PGK, ul. Utrata
05:10 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
05:30 Sanok Aut. Nádr., ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
05:30 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
06:00 Elk Aut. Nádr., st. nr 1
06:05 Jaroslaw Aut. Nádr., ul. Pruchnicka st. 1
06:20 Krosno Aut. Nádr., ul. Naftowa
06:25 Przeworsk Aut. Nádr.
06:30 Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
06:30 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:40 Tomaszow Lubelski Aut. Nádr., ul. Zamojska 9
07:00 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
07:00 Gizycko parking przy biurze ORBIS
07:15 Biala Podlaska Hotel "Delfin", Al. Jana Pawła II
07:15 Stalowa Wola Aut. Nádr.
07:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
07:30 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
07:30 Bilgoraj Aut. Nádr.
07:30 Mielec parking obok dworca PKS
07:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
07:30 Ketrzyn Aut. Nádr., stan. 2
07:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
07:50 Tarnobrzeg Aut. Nádr., st.2, ul. A. Mickiewicza
07:50 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
07:50 Ropczyce Aut. Nádr., ul. Zielona 1
08:00 Krasnystaw Aut. Nádr.
08:05 Mragowo Aut. Nádr., ul. Kolejowa
08:10 Janow Lubelski Aut. Nádr.
08:15 Sandomierz parking przed dworcem PKP
08:15 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
08:15 Debica Aut. Nádr., ul. Głowackiego st. 6
08:15 Elblag Aut. Nadr., ul. Grunwaldzka 4
08:30 Ostroleka Aut. Nádr.
08:30 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
08:40 Chelm Aut. Nádr.
08:40 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
08:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
08:45 Nowy Sacz Dw. PKS
09:00 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
09:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
09:15 Radomsko Aut. Nádr.
09:15 Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
09:20 Limanowa Aut. Nádr., st. nr 1 BT LimaTur
09:25 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
09:30 Olsztyn Aut. Nadr., plac Konstytucji 3 Maja 2A
09:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
09:40 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
09:45 Starachowice Aut. Nádr., zachodni
10:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
10:00 Ciechanow Aut. Nádr., ul. Sienkiewicza
10:00 Mszana Dolna Aut. Nádr.
10:15 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
10:15 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
10:25 Ostroda Aut. Nadr., stanowisko 9
10:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
10:40 Myslenice Aut. Nádr., ul. Słoneczna
10:45 Kedzierzyn-Kozle Aut. Nádr., ul. 24 kwietnia, stan. 4
10:45 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:55 Pulawy POLSKI EXPRESS - autobusová zastávka u autobusové stanice
11:00 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
11:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
11:00 Kielce Aut. Nádr.
11:05 Glogowek Aut. Nádr.
11:15 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
11:15 Ilawa Aut. Nádr.
11:20 Gdynia Aut. Nádr., przy Poczcie
11:30 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:30 Plock Aut. Nádr., ul. Dworcowa 46
11:45 Kluczbork Aut. Nádr.
11:45 Prudnik Aut. Nádr., stanowisko 4
11:50 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
12:00 Zory Aut. Nádr.
12:00 Lowicz Aut. Nádr.
12:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
12:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
12:15 Nysa Aut. Nádr., stanowisko 11
12:25 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
12:30 Kepno Aut. Nádr., stan. 1, ul Broniewskiego
12:30 Rybnik Aut. Nádr., ul. Budowlanych 6 stan. 1
12:30 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
12:30 Wloclawek Aut. Nádr., stan. 9
12:30 Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
12:30 Lebork Vlak. Nádr
12:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
12:45 Klodzko Aut. Nádr., stan. 1
13:00 Zabrze Pl. Warszawski
13:00 Swiecie Aut. Nádr.
13:15 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
13:20 Ostrow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 16
13:20 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
13:25 Zabkowice Slaskie Vlak. Nádr.
13:30 Zdunska Wola Aut. Nádr., ul. Juliusza
13:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
13:30 Slupsk Vlak. Nádr. , ul. Hugona Kollataja
13:40 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
13:45 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
14:00 Krotoszyn Aut. Nádr.
14:00 Sieradz Aut. nádr., ul. Jana Pawła II 20
14:05 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
14:10 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
14:15 Naklo nad Notecia Aut. Nádr., stan. 4,5
14:20 Brzeg Aut. Nádr.
14:30 Inowroclaw Aut. Nádr.
14:35 Swidnica Aut. Nádr., ul. Spacerowa, st. 2
14:40 Olawa Aut. Nádr., peron międzynarodowy
14:40 Kolo Benzinka, Polmax, ul. Sienkiewicza 88
15:00 Kalisz Nowy Aut. Nádr., stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
15:00 Koszalin Aut. Nádr., stanowisko 3
15:05 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
15:15 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
15:15 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
15:15 Pila Aut. Nádr.
15:25 Strzegom Aut. Nádr., ul. Dworcowa
15:30 Leszno Vlak. Nádr.
15:30 Gniezno Aut. Nádr.
15:45 Jawor Vlak. Nádr.
15:55 Walcz Aut. Nádr., stan. 4
16:30 Glogow Vlak. Nádr.
16:30 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa
16:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
16:55 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
17:15 Nowa Sol Aut. Nádr., ul. Zjednoczenia 1
17:30 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
17:45 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
18:00 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
18:45 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
20:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:40 Bolzano Fermata bus turistici Via Alto Adige
07:25 Trento Lungadige Monte Grappa 18
09:00 Verona Aut. Zastavka, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
10:30 Brescia Aut. Zastavka naprzeciwko Dworca Autobusowego
10:45 Modena Aut. Nádr., Via Glauco Gottardi
11:30 Bergamo Aut. Nádr., Pullma-Piazza Marconi
11:45 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
12:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
13:00 Cesena Vlak.Nadr., Via Europa
13:15 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
13:45 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
14:00 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
14:05 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
15:15 Ancona Vlak.Nadr., Piazza Rosetti
15:30 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
16:05 Civitanova Marche Čerpací stanice Esso, Via Silvio Pellico 46
16:20 Porto San Giorgio Parkoviště, Via Santa Vittoria 5
16:30 Savona Vlak. Nádr., Piazza Aldo Moro
16:35 San Benedetto del Tronto Dálnice vedle hotelu TRUCK ONE Via San Giovanni Scaffa
16:50 Roma Autostazione Tiburtina
16:55 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
17:35 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
17:40 Taggia Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
17:40 Sanremo Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
17:45 Frosinone Vlak. Nádr. Piazza A. Kambo 2
18:20 Monaco Autogril La Scoperta
18:30 Cassino parcheggio di fronte Hotel Edra Palace
18:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
18:40 Nice Avenue Thiers, Gare de Nice Ville
19:00 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
19:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
19:20 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
19:30 Caserta Aut. Nádr., Piazza Garibaldi
19:30 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
20:05 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
20:10 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
20:45 Pompei Piazza Mercato
20:45 Cerignola Aut. Nádr., ul. Via dei Mandorli, naproti čerpací stanice Tamoil
21:15 Salerno Piazza Concordia
21:45 Battipaglia Parking vedle Villa Comunale/Bar Consis/
21:50 Bari Vlaková stanice, Piazza Aldo Moro
22:45 Taranto Vlaková stanice, Vialle Duca d'Aosta
23:35 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
23:55 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 1ks.do 25kg-zdarma, každý další 10 EUR.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Suwalki - Lecce

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací