• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kovel - Mariupol (Gdynia - Mariupol)

Odjezdy: 22 Bře, 25 Bře, 27 Bře, 29 Bře, 1 Dub, 3 Dub, 5 Dub, 8 Dub, 10 Dub, 12 Dub
01:30 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
03:50 Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
04:10 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
05:20 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
06:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
09:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:35 Kyiv Aut. Nádr., "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
13:10 Boryspil ul.Kievskiy shlyakh 2/6
14:00 Pereiaslav-Khmelnytskyi ul.Khmelnitskogo 102
14:55 Zolotonosha Aut. Nádr., ul. Shevchenka 12
18:10 Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
19:25 Verkhnodniprovsk Aut. Nádr., ul Titova, 10
20:10 Dniprodzerzhynsk Aut. Nádr., ul. Loktukhova 3
21:25 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:55 Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
01:10 Melitopol Aut. Nádr., ul.Dzerzynskogo 204A
03:20 Berdyansk Aut. Nádr., ave. Zahidniy 4
05:00 Mariupol Aut. Nádr., ul.Artema 115
Dopravce: Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATP
Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x20) - zdarma
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kovel - Mariupol

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací