• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Kovel - Kherson (Gdynia - Kherson)

Odjezdy: 18 Úno, 20 Úno, 22 Úno, 25 Úno, 27 Úno, 1 Bře, 4 Bře, 6 Bře, 8 Bře, 11 Bře
01:30 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
02:10 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
03:50 Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
04:50 Chervonohrad Aut. Nádr., ul. Sokalska 3
05:30 Zhovkva D.A. ul. Konowalca 1
06:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
07:30 Zolochiv benzínová stanice Okko, ul. Lvivska 67
08:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
09:20 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
10:35 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
12:35 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
14:00 Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
15:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
18:50 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
20:55 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
21:50 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATP
Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x20) - zdarma
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kovel - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací