Podle času
Podle ceny

Linka Yaremche - Poznan

Odjezdy: 24 Června, 26 Června, 27 Června, 30 Června, 1 Července, 3 Července, 4 Července, 7 Července, 8 Července, 10 Července
17:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
18:20 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
19:10 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
19:30 Bolechiv Aut. Nádr., ul. Zaliznična 25
20:20 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
21:35 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
22:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
00:05 Shehyni celnice (UA-PL)
01:25 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
03:55 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:25 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
06:55 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
08:20 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
09:45 Leszno ul.Towarowa 1
11:05 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
23:45 Medyka celnice (PL-UA)
Dopravce: Fedak I.M./Agat
Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Student
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
25% Vojáci ATO
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Ivano-Frankivsk - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací