• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Yaremche - Poznan

Odjezdy: 24 Bře, 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 2 Dub, 3 Dub, 4 Dub, 5 Dub
17:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
18:20 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
19:10 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
19:30 Bolechiv Aut. Nádr., ul. Zaliznična 25
20:20 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
22:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
00:05 Shehyni celnice (UA-PL)
03:55 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:25 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
06:55 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
08:20 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
09:45 Leszno ul.Towarowa 1
11:05 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
23:45 Medyka celnice (PL-UA)
Dopravce: Fedak I.M./Agat
Zavazadla: 1 sáček 30kg - zdarma, každá další 20% sleva cena jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals in boxes only in luggage compartment -40% of the ticket price
Slevy: 10% Student
10% Cestující od 60 let
25% Ditě od 13-15 let
25% Vojáci ATO
30% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Ivano-Frankivsk - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací