• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Chisinau (2)

Odjezdy: 30 Dub, 7 Kvě, 14 Kvě, 21 Kvě, 28 Kvě, 4 Června, 11 Června, 18 Června, 25 Června, 2 Července
09:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
10:40 Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
14:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
19:20 Medyka celnice (PL-UA)
20:55 Shehyni celnice (UA-PL)
01:55 Mamalyga celnice (UA/MD)
02:30 Criva celnice (MD/UA)
03:15 Briceni Aut. Nádr., ul. Mihaj Eminesku 19
04:05 Jedincy Aut. Nádr., ul. Idenpendentej 177
04:55 Riscani Aut. Nádr. ul. Mihai Eminesku
05:55 Belcy Aut. Nádr., ul. Stefan cel Mare 2
06:45 Florești Aut. Nádr., ul. Garli 11
08:15 Orhei Aut. Nádr. ul. Sadovjanu
09:55 Chisinau Aut. Nádr., "SUD", ul. Chincest 145
Dopravce: XENIA-TRAVEL/EWHD
Zavazadla: Náklady na nákladní více než jeden zavazadlo - 15 PLN
Slevy: 50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Poznan - Chisinau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací