Podle času
Podle ceny

Linka Kropyvnytskyi - Bydgoszcz (L)

Odjezdy: 22 Zář, 24 Zář, 26 Zář, 28 Zář, 30 Zář, 2 Říj, 4 Říj, 6 Říj, 8 Říj, 10 Říj
01:30 Kropyvnytskyi Blízko kino "Zorianyi"
03:30 Cherkasy Nádraží, ul. V.Lozheshnikova 1
07:00 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
07:50 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
13:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
18:35 Yagodyn celnice (UA-PL)
18:40 Dorohusk celnice (PL-UA)
19:50 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
23:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:25 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
03:40 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
05:20 Torun Aut. Nádr., "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
06:30 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
Dopravce: Lider Trans/Agat
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible

Všechny linky Kropyvnytskyi - Bydgoszcz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací