• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Sochi - Adler

Nudha D.V.
Odjezdy: 26 Zář, 28 Zář, 1 Říj, 3 Říj, 5 Říj, 8 Říj, 10 Říj, 12 Říj, 15 Říj, 17 Říj
  1. 01:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  2. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  3. 15:20Kyiv Stanice metra "Kharkivska", ul. Mykoly Bazhana, 36
  4. 15:42Boryspil Čerpací stanice «WOG» (34 km z dálnice Kyjev-Charkov)
  5. 16:55Pyriatyn Market on the track, ul. Krasnoarmeyskaya 154
  6. 19:50Poltava Aut. zastávka, Kyiv highway, 4 (naproti "McDonalds")
  7. 22:40Kharkiv Aut. Nádr. "Kholodna Gora", ul. Połtawa Way, 149
  8. 23:00Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  9. 23:55Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  10. 04:25Belgorod Autobusová zastávka nákupní centrum "Evropa", st. Pugacheva, 5
  11. 05:45Novy Oskol Čerpací stanice "ROSNEFT", st. Ivana Putilina
  12. 08:00Rossosh Aut. Zastavka, kavárna "Apelsin"
  13. 09:35Boguchar Čerpací stanice "TATneft 520", dálnice M-4 Don
  14. 11:04Millerovo Čerpací stanice "Shell", M-4 Don, 854 km - 400, m
  15. 12:05Kamensk-Shakhtinsky Aut. Zastavka, Třiště "America", dálnice DON
  16. 13:12Shakhty Čerpací stanice "ROSNEFT", A-270 highway, 1st km
  17. 13:45Novocherkassk Autobusová zastávka Red Kolos
  18. 14:05Rostov-na-Donu Post DPS, pr. Aksaiskyi, 32
  19. 14:25Rostov-na-Donu Aut. Nádr., pr. Siversa, 1
  20. 15:10Kushchevskaya Benzinová stanice "Rosneft"
  21. 15:45Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) Aut. Nádr. "Pavlovskaya" (autocasa)
  22. 16:50Korenovsk "Babylon" Hotelový a restaurační komplex
  23. 17:35Krasnodar Aut. zastávka "Památník Kaťuša", ul. Rusky, 115
  24. 18:10Adygeysk Nakupovat "Pyaterochka"
  25. 18:45Goryachy Klyuch Hotel "Staryi Zamok"
  26. 19:35Dzhubga V blízkosti autobusového nádraží, hlavní silnice Novorossijskoe, 113
  27. 20:45Tuapse Autobusová Zastávka Shop "MegaOil", ul. Sudoremontnikov
  28. 22:00Lazarevskoye Blízko Vlak.Nadr
  29. 22:45Loo Čerpací stanice "NTK", ul. Dekabristov, 20-7
  30. 23:00Sochi Aut. Zastavka, ul. Yana Fabritsiusa, 26
  31. 23:20Adler Blíž nádraží, zastávka na ul. Lavrovaia
  • Dopravce: Nudha D.V.
  • Doplňující informace: Ability to change the date of travel: the cost of change - 15% of ticket price, not later than 24 hours before departure, no more than 1 time. Transportation of small animals (up to 5 kg.) with all documents, only in a cage with a deaf bottom - free. On the route the border is crossed on foot.
  • Zavazadla: 1 ks. do 25 kg. (60x60x40) a ruční zavazadla do 5 kg. (60x40x20) - zdarma , každý další ks. (60x60x40) - 50 UAH / 100 RUB. Přeprava kočárků, pouze v rozebraném stavu - 200 UAH.
  • Slevy: 10% Děti 0-9 let
    99% Děti 0-3 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací