• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin - Kyiv

Odjezdy: 22 Úno, 25 Úno, 1 Bře, 4 Bře, 8 Bře, 11 Bře, 12 Bře, 15 Bře, 16 Bře, 18 Bře
11:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
14:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
18:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
19:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:45 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
01:15 Korczowa celnice (PL-UA)
03:15 Krakovets celnice (UA-PL)
04:45 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
08:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
10:45 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: FOP Levicka
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši 1kg od 20 UAH.
Slevy: 10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Skupina 6 osob
10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Skupina 6 osob
20% Ditě od 10-15 let
20% Ditě od 10-15 let
50% Ditě od 4-10 let
50% Ditě od 4-10 let
80% Děti 0-4 (bez místa)
80% Děti 0-4 (bez místa)

Všechny linky Poznan - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací