• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Warszawa - Khmelnytskiy (Pas Trans)

Odjezdy: 25 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 1 Dub, 2 Dub, 3 Dub, 4 Dub
17:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
20:25 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
21:30 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
23:15 Dorohusk celnice (PL-UA)
01:15 Yagodyn celnice (UA-PL)
02:15 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
03:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
04:05 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
04:35 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
05:30 Shumsk ul. Ukrainskaya 1
06:05 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
06:25 Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
07:20 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
08:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Pas Trans
Zavazadla: 1ks.do 30 kg(60x40x40)-zdarma, každe dalši od 20 UAH/10 PLN
Slevy: 10% Student
30% Ditě od 0-7 let

Všechny linky Warszawa - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací