• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kosiv - Moskva

Odjezdy: 20 Dub, 23 Dub, 30 Dub, 2 Kvě, 4 Kvě, 7 Kvě, 9 Kvě, 11 Kvě, 14 Kvě, 16 Kvě
09:00 Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoy Sotni 13
10:00 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
11:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
12:20 Monastyryska Aut. Nádr., ul.T.Shevchenka 58
12:50 Buchach Aut. Nádr., ul.Galytska 10A
14:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
15:00 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
15:50 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
16:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:15 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
19:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
22:00 Kyiv Parkovište pod mostem, naproti Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
11:30 Moskva AS "Teplý Stan", Novoyasenevsky prospekt 4
Dopravce: Strybko V.M.
Zavazadla: 1 ks. zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: If you have questions, specify additional information from the carrier.

Všechny linky Kosiv - Moskva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací