• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Moskva - Kosiv

Odjezdy: 26 Bře, 28 Bře, 30 Bře, 2 Dub, 4 Dub, 6 Dub, 9 Dub, 11 Dub, 13 Dub, 16 Dub
14:45 Moskva AS "Teplý Stan", Novoyasenevsky prospekt 4
05:10 Kyiv Parkovište pod mostem, naproti Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
09:40 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
10:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
11:40 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
12:40 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
13:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:35 Buchach Aut. Nádr., ul.Galytska 10A
15:05 Monastyryska Aut. Nádr., ul.T.Shevchenka 58
16:10 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
17:40 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
18:30 Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoy Sotni 13
Dopravce: Strybko V.M.
Zavazadla: 1 ks. zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: When buying a ticket with an internal passport, it is MANDATORY to indicate your first and last name and patronymic. If you have questions, specify additional information from the carrier.

Všechny linky Moskva - Kosiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací