Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Nadvirna - Szczecin

Mandrivnyk Prykarpattia
Odjezdy: 3 Června, 7 Června, 10 Června, 14 Června, 17 Června, 21 Června, 24 Června, 28 Června, 1 Července, 5 Července
  1. 11:00Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
  2. 12:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  3. 13:30Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  4. 14:30Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  5. 15:40Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  6. 17:10Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  7. 19:30Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 20:30Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 23:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 00:30Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 03:30Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  12. 06:40Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  13. 09:20Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  14. 11:10Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Mandrivnyk Prykarpattia
  • Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed.
  • Zavazadla: Do 50kg - zdarma, než 2 EUR za 1 kg.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací