• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Nadvirna - Szczecin

Mandrivnyk Prykarpattia
Odjezdy: 23 Června, 30 Června, 7 Července, 14 Července, 21 Července, 28 Července, 4 Srp, 11 Srp, 18 Srp, 25 Srp
  1. 11:30Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
  2. 12:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  3. 13:30Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  4. 14:30Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  5. 15:40Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  6. 17:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  7. 19:30Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 20:30Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 23:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 00:20Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 05:30Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  12. 08:40Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  13. 09:20Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  14. 11:10Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Mandrivnyk Prykarpattia
  • Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed. Passengers cross the pedestrian border Shehyni-Medyka on their own. On the other side the other bus will wait for them.
  • Zavazadla: Do 50kg - zdarma, než 2 EUR za 1 kg.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací