• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Gdynia

Ternvoyage
Odjezdy: 14 Lis, 15 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 4 Pro, 5 Pro
  1. 23:00Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  2. 01:15Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 08:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 10:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 12:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 14:00Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  7. 16:15Yagodyn celnice (UA-PL)
  8. 16:20Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 18:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  10. 21:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 23:45Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  12. 01:25Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  13. 02:40Torun Aut. Nádr., Plac 18 stycznia
  14. 03:50Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  15. 06:30Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  16. 07:00Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Van Hool Astromega.Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.Carriage of animals is not allowed.
  • Zavazadla: 1 szt.do 30kg(40x40x60)- bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny vstupenka

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací