DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Gdynia

Ternvoyage
Odjezdy: 22 Dub, 27 Dub, 2 Kvě, 7 Kvě, 12 Kvě, 17 Kvě, 22 Kvě, 27 Kvě, 1 Června, 2 Června
  1. 22:30Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  2. 23:00Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  3. 01:15Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  4. 08:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 10:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  6. 12:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  7. 14:00Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  8. 16:15Yagodyn celnice (UA-PL)
  9. 16:20Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 18:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 21:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  12. 23:45Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  13. 01:25Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  14. 02:40Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
  15. 03:50Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  16. 06:30Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  17. 07:00Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Van Hool Astromega.Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací