Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv - Gdynia

Odjezdy: 20 Lis, 25 Lis, 30 Lis, 5 Pro, 10 Pro, 15 Pro, 20 Pro, 25 Pro, 30 Pro, 4 Led
22:30 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
23:00 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
01:15 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
08:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
16:15 Yagodyn celnice (UA-PL)
16:20 Dorohusk celnice (PL-UA)
18:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
21:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:45 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
01:25 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
02:40 Torun Aut. Nádr., Plac 18 stycznia
03:50 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
06:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
07:00 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Dopravce: Ternvoyage
Zavazadla: 1 szt.do 30kg(40x40x60)- bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny vstupenka
Doplňující informace: Van Hool Astromega

Všechny linky Kharkiv - Gdynia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací