• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Kharkiv

Ternvoyage
Odjezdy: 19 Úno, 24 Úno, 29 Úno, 5 Bře, 10 Bře, 15 Bře, 20 Bře, 25 Bře, 30 Bře, 4 Dub
  1. 21:50Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
  2. 22:30Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  3. 01:05Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  4. 02:05Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
  5. 03:15Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  6. 05:05Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  7. 08:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  8. 11:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  9. 13:15Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 14:40Yagodyn celnice (UA-PL)
  11. 17:25Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  12. 18:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  13. 21:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  14. 23:45Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 05:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  16. 08:10Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Van Hool Astromega.Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací