Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Kharkiv (K)

  1. 21:50Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  2. 22:30Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  3. 01:05Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  4. 03:15Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  5. 05:05Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  6. 07:55Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  7. 11:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  8. 13:15Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 14:40Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 17:25Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  11. 18:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  12. 21:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  13. 23:45Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 05:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  15. 07:50Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  • Dopravce: Kaluzhenov/EWHD
  • Zavazadla: 1 ks.10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    25% Ditě od 5-12 let
    99% Děti 0-5 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací