Podle času
Podle ceny

Linka Melitopol - Szczecin

Odjezdy: 25 Června, 26 Června, 2 Července, 3 Července, 6 Července, 9 Července, 10 Července, 13 Července, 16 Července, 17 Července
15:30 Melitopol Aut. Nádr., ul.Dzerzynskogo 204A
17:30 Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
19:30 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
23:00 Oleksandriia Aut. Nádr., ul. Sadovaya, 12a
23:55 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
03:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
06:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
08:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
15:30 Krakovets celnice (UA-PL)
16:00 Korczowa celnice (PL-UA)
18:00 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
20:30 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
21:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
23:55 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
01:00 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
02:30 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
03:30 Krosno Odrzańskie Aut. Nádr., ul. Arianska 2
04:30 Swiecko Auto Port
06:00 Gorzow Wielkopolski Vlak. Nádr., ul.Dworcowa 1
07:30 Szczecin Vlak. Nádr. Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
Dopravce: Winew
Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.

Všechny linky Melitopol - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací