• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Kyiv - Köln

Odjezdy: 20 Úno, 23 Úno, 27 Úno, 2 Bře, 6 Bře, 9 Bře, 13 Bře, 16 Bře, 20 Bře, 23 Bře
07:50 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
09:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:30 Krakovets celnice (UA-PL)
18:00 Korczowa celnice (PL-UA)
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
07:30 Magdeburg ZOB am Hbf
08:45 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:45 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
11:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:15 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
13:15 Duisburg Hbf, Omnibusbhf., Mercatorstr. DTG Hst.
13:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
14:30 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 2ks.do 40kg (80х40х40) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure
Slevy: 5% Skupina 6 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež od 12-18 let
10% Invalida
30% Ditě od 10-11 let
50% Ditě od 0-9 let

Všechny linky Kiev - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací