Podle času
Podle ceny

Linka Kyiv - Köln

Odjezdy: 12 Pro, 15 Pro, 19 Pro, 22 Pro, 26 Pro, 29 Pro, 2 Led, 5 Led, 9 Led, 12 Led
07:50 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
09:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:30 Krakovets celnice (UA-PL)
18:00 Korczowa celnice (PL-UA)
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
07:30 Magdeburg ZOB am Hbf
08:45 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:45 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
11:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:15 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
13:15 Duisburg Hbf, Omnibusbhf., Mercatorstr. DTG Hst.
13:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
14:30 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 1ks.do 40kg - zdarma
Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Ditě od 13-18 let
30% Ditě od 11-12 let
40% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Kiev - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací