Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Köln

08:15 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
08:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
12:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:30 Krakovets celnice (UA-PL)
18:00 Korczowa customs PL-UA
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
07:30 Magdeburg ZOB am Hbf
08:45 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:45 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
11:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
11:45 Hamm HBF, Rückseite, Unionstr.
12:15 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
13:15 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
13:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
14:30 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 1ks.do 40kg - zdarma
Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure
Slevy: 5% Skupina 6 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Mládež od 13-18 let
30% Ditě od 11-12 let
40% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Kiev - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací