• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Köln

EuroClub
Odjezdy: 7 Pro, 8 Pro, 11 Pro, 14 Pro, 15 Pro, 18 Pro, 21 Pro, 22 Pro, 25 Pro, 28 Pro
  1. 07:50Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 09:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 11:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  4. 12:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 15:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  6. 16:30Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 18:00Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 06:00Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  9. 07:30Magdeburg ZOB am Hbf
  10. 08:45Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  11. 09:45Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
  12. 11:15Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  13. 12:15Dortmund ZOB, Steinstrasse
  14. 12:45Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
  15. 13:15Duisburg Hbf, Omnibusbhf., Mercatorstr. DTG Hst.
  16. 13:45Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
  17. 14:30Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
  • Dopravce: EuroClub
  • Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure
  • Zavazadla: 2ks.do 10-40kg (80х50х30) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
  • Slevy: 10% Ditě od 10-11 let
    20% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací