• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Köln - Kyiv

EuroClub
Odjezdy: 18 Zář, 21 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 28 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 5 Říj, 8 Říj, 9 Říj
  1. 07:00Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
  2. 07:50Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
  3. 08:20Duisburg Hbf, Omnibusbhf., Mercatorstr. DTG Hst.
  4. 08:50Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
  5. 09:20Dortmund ZOB, Steinstrasse
  6. 10:50Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  7. 12:15Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
  8. 13:20Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  9. 14:20Magdeburg ZOB am Hbf
  10. 17:00Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  11. 04:00Korczowa celnice (PL-UA)
  12. 05:30Krakovets celnice (UA-PL)
  13. 07:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  14. 11:45Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  15. 13:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  16. 15:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: EuroClub
  • Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg (80х40х40) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
  • Slevy: 5% Skupina 6 osob
    10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež od 12-18 let
    10% Invalida
    30% Ditě od 10-11 let
    40% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací