Podle času
Podle ceny

Linka Köln - Kiev

Odjezdy: 24 Říj, 28 Říj, 31 Říj, 4 Lis, 7 Lis, 11 Lis, 14 Lis, 18 Lis, 21 Lis, 25 Lis
07:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
07:50 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
08:20 Duisburg Hbf, Omnibusbhf., Mercatorstr. DTG Hst.
08:50 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
09:20 Dortmund ZOB, Steinstrasse
09:50 Hamm HBF, Rückseite, Unionstr.
10:50 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:20 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
13:20 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
14:20 Magdeburg ZOB am Hbf
17:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
04:00 Korczowa customs PL-UA
05:30 Krakovets celnice (UA-PL)
07:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:45 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
15:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 1ks.do 40kg - zdarma
Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
Slevy: 5% Skupina 6 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Mládež od 13-18 let
30% Ditě od 11-12 let
40% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Düsseldorf - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací