DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Köln - Kyiv

EuroClub
Odjezdy: 7 Dub, 8 Dub, 11 Dub, 14 Dub, 15 Dub, 18 Dub, 21 Dub, 22 Dub, 25 Dub, 28 Dub
  1. 07:00Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
  2. 07:50Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
  3. 08:20Duisburg Hbf, Omnibusbhf., Mercatorstr. DTG Hst.
  4. 08:50Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
  5. 09:20Dortmund ZOB, Steinstrasse
  6. 10:50Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  7. 12:15Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
  8. 13:20Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  9. 14:20Magdeburg ZOB am Hbf
  10. 17:00Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  11. 04:00Korczowa celnice (PL-UA)
  12. 05:30Krakovets celnice (UA-PL)
  13. 07:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  14. 11:45Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  15. 13:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  16. 14:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  17. 15:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: EuroClub
  • Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
  • Zavazadla: 2ks.do 10-40kg (80х50х30) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací