• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Stuttgart - Kyiv (Odessa) South

EuroClub
Odjezdy: 20 Dub, 24 Dub, 27 Dub, 1 Kvě, 4 Kvě, 8 Kvě, 11 Kvě, 15 Kvě, 18 Kvě, 22 Kvě
  1. 07:00Stuttgart Airport Busterminal SAB
  2. 08:00Ulm Eberhard-Finckh-Straße
  3. 09:00Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
  4. 10:00München Fröttmaning P+R Parkplatz
  5. 11:00Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
  6. 12:00Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
  7. 13:00Bayreuth GII Goethestrasse
  8. 13:30Hof Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
  9. 14:20Zwickau Hbh Hst. Nord
  10. 15:30Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner
  11. 16:30Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
  12. 04:30Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 05:30Krakovets celnice (UA-PL)
  14. 07:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  15. 11:45Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  16. 13:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  17. 14:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  18. 15:40Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  19. 06:00Odessa Aut. Nádr. "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  • Dopravce: EuroClub
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
  • Zavazadla: 2ks.do 10-40kg (80х50х30) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
  • Slevy: 5% Skupina 6 a více osob
    10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež 12-18 let
    10% Invalida 1 i 2 skupina
    30% Děti 10-11 let
    40% Děti 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací