DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Stuttgart - Kyiv (South)

EuroClub
Odjezdy: 7 Dub, 8 Dub, 11 Dub, 12 Dub, 14 Dub, 15 Dub, 18 Dub, 19 Dub, 21 Dub, 22 Dub
  1. 07:00Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
  2. 08:00Ulm Eberhard-Finckh-Straße
  3. 09:00Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
  4. 10:00München Fröttmaning P+R Parkplatz
  5. 11:00Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
  6. 12:00Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
  7. 13:00Bayreuth GII Goethestrasse
  8. 13:30Hof Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
  9. 14:20Zwickau Hbh Hst. Nord
  10. 15:30Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
  11. 16:30Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
  12. 04:30Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 05:30Krakovets celnice (UA-PL)
  14. 07:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  15. 11:45Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  16. 13:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  17. 14:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  18. 15:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: EuroClub
  • Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
  • Zavazadla: 2ks.do 10-40kg (80х50х30) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
  • Slevy: 5% Skupina 6 osob
    10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež od 12-18 let
    10% Invalida
    30% Ditě od 10-11 let
    40% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací