Podle času
Podle ceny

Linka Stuttgart - Kyiv (South)

Odjezdy: 11 Pro, 12 Pro, 15 Pro, 16 Pro, 18 Pro, 19 Pro, 22 Pro, 23 Pro, 25 Pro, 26 Pro
07:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
08:00 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
09:00 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
10:00 München Fröttmaning P+R Parkplatz
11:00 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
12:00 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
13:00 Bayreuth GII Goethestrasse
13:30 Hof Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
14:20 Zwickau Hbh Hst. Nord
15:30 Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
16:30 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
04:30 Korczowa celnice (PL-UA)
05:30 Krakovets celnice (UA-PL)
07:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:45 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
15:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 1ks.do 40kg - zdarma
Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
Slevy: 5% Skupina 6 osob
5% Skupina 6 osob
5% Skupina 6 osob
5% Skupina 6 osob
10% Invalida
10% Mládež od 12-18 let
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Mládež od 12-18 let
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Mládež od 12-18 let
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Mládež od 12-18 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 10-11 let
30% Ditě od 10-11 let
30% Ditě od 10-11 let
30% Ditě od 10-11 let
40% Ditě od 0-9 let
40% Ditě od 0-9 let
40% Ditě od 0-9 let
40% Ditě od 0-9 let

Všechny linky Ulm - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací