DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Zielona Gora

Eastern European Travel
Odjezdy: 4 Dub, 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub, 11 Dub, 12 Dub, 13 Dub
  1. 14:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 16:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 19:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 23:00Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 (Vlak.Nádr.)
  5. 01:00Hrushiv celnice (UA-PL)
  6. 01:15Budomierz celnice (PL-UA)
  7. 03:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  8. 05:55Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
  9. 06:20Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  10. 10:05Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  11. 11:55Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  12. 13:35Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  13. 14:00Poznan airport ul. Bukowska 285
  14. 14:55Grodzisk Wielkopolski Autobusová zastávka u vlak. nádr. ", ul. Kolejowa 7
  15. 15:35Wolsztyn Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
  16. 16:25Sulechów Aut. Nádr., ul. PCK 10
  17. 17:05Zielona Gora ul. Dworcowa 1
  • Dopravce: Eastern European Travel
  • Doplňující informace: Ticket must be printed.Bus replacement in Lviv is possible. Transportation of animals is possible - it is necessary to buy a ticket with a discount «Animal». Change of travel date - at least 24 hours before departure, for extra. fee - 100 UAH.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. a velikost (D+Š+V) ne více než 170 cm - zdarma, každý další kg. - 1 PLN / 5 UAH. Příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma. Přeprava jízdníh kol je možná - v rozloženém stavu, pokud je v zavazadlovém prostoru volný prostor - zkontrolujte cenu u řidiče.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež 12-26 let
    10% Ditě od 0-11 let
    10% Student (ISIC)
    20% Zvíře

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací