• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Zielona Gora

Eastern European Travel
Odjezdy: 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 3 Říj, 5 Říj, 6 Říj, 7 Říj, 8 Říj
  1. 14:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 16:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  3. 19:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  4. 23:00Lviv Placené parkování poblíž pizzerie "Pizza 0-24", ul. Chernivetska, 21 (Vlak. Nádr.)
  5. 00:30Rava Ruska celnice (UA-PL)
  6. 01:15Hrebenne celnice (PL-UA)
  7. 03:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  8. 05:50Warszawa Vlak. Nádr. "Wschodni", ul. Lubelska, 16
  9. 06:50Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury, 1
  10. 09:10Lodz Aut. Nádr. "Lodz Fabryczna", pl. Sałacińskiego, 1
  11. 09:45Lodz Vlak. Nádr. "Kaliska", ul. Karolewska, 55 (před hlavním vchodem)
  12. 11:15Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  13. 13:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  14. 14:15Grodzisk Wielkopolski Benzinová stanice"Orlen", ul.Rakoniewicka 33
  15. 15:35Wolsztyn Aut. zastavka, ul. Dworcowa, 13 (naproti Biedronka)
  16. 16:25Sulechów Aut. zastavka, ul. Odrzanska 3
  17. 17:25Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  • Dopravce: Eastern European Travel
  • Doplňující informace: Ticket can be shown on mobile. Transportation of animals is possible - it is necessary to buy a ticket with a discount «Animal». Change of travel date - at least 24 hours before departure, for extra. fee - 100 UAH.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. a velikost (D+Š+V) ne více než 170 cm - zdarma, každý další kg. - 1 PLN / 5 UAH. Příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma. Přeprava jízdníh kol je možná - v rozloženém stavu, pokud je v zavazadlovém prostoru volný prostor - zkontrolujte cenu u řidiče.
  • Slevy: 10% Cestující od 60 let
    10% Mládež 12-26 let
    50% Děti 0-12 let
    50% Zvířata

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací